Transgothica

0
450
Rajdy samochodowe
Rajdy samochodowe

Gothicrally.pl poleca zapoznać się z ofertą firmy. Kliknij w odnośnik i korzystaj https://herimpact.store/. Warto i polecamy.

TRANSGOTHICA to międzynarodowy, nawigacyjny rajd-maraton typu cross country, najdłuższy jaki przygotowujemy i jeden z dłuższych w Europie.

Przeznaczony dla pasjonatów jazdy off road, poruszających się motocyklami, quadami, utv i oczywiście samochodami terenowymi.

świetnie dobrane trasy spełnią oczekiwania kierowców sportowych ale i tych, którzy stawiają pierwsze kroki w jeździe terenowej. Czytelny i nieskomplikowany road-book (książka drogowa) nie będzie stanowić problemu dla osób startujących po raz pierwszy.

Ciągłe poszukiwanie i wykorzystywanie przez nas nowych obszarów i dróg leśnych powoduje, że TRANSGOTHICA jest wydarzeniem ciekawym turystycznie i urozmaiconym rajdowo.

Postawiliśmy sobie jako cel stworzenie pola dla rywalizacji poprzez imprezę, która będzie przynosić satysfakcję uczestnikom, dostarczy emocji obserwatorom i zaistnieje jako wydarzenie medialne.

Zadaniem TRANSGOTHICA jest również popularyzowanie turystyki aktywnej i promowanie ciekawych regionów Polski.

Planujemy połączenie TRANSGOTHICA z działaniami promocyjnymi dla turystyki, gdyż zależy nam na rozsławieniu na całym świecie przepięknej Polskiej Ziemi: ciekawych obiektów turystycznych, obszarów przyrodniczych i miejsc historycznych.

Serdecznie zapraszamy!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here